mieszkania józefosław | mieszkania piaseczno | mieszkania w józefosławiu | mieszkania w piasecznie | tanie mieszkania w warszawie
trio-development

Lokalizacja

[powiększ zdjęcie]
[powiększ zdjęcie]

Obiekt znajduje się w na granicy Piaseczna - Józefosławia, w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu Las Kabacki, przy granicy z Warszawą. W otoczeniu jest zabudowa jednorodzinna, tereny rekreacyjne i centra handlowe: CH Auchan, Centrum Józefosław, Leroy Merlin, Tuan oraz liczne obiekty gastronomiczne.

Budynek jest usytuowany blisko ważnych ciągów komunikacyjnych. Do centrum Warszawy jest 15 km, przy czym bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybkie połączenie z całym systemem komunikacyjnym miasta a nowo wybudowana część trasy szybkiego ruchu połączona z ul. Puławską znacznie skróciła czas dojazdu. W perspektywie kilku lat miasto planuje wybudować autostradę równoległą do ul. Puławskiej co spowoduje jej odciążenie oraz pozwoli dojechać w kilkanaście minut w najbardziej odległe części Warszawy.

Spacer ulicą Wilanowską prowadzi nas wprost do położonego opodal Lasu Kabackiego a jego liczne ścieżki rowerowe pozwalają na czynny wypoczynek i dotarcie do różnych zakątków Konstancina, Piaseczna, Powsina (Ogród Botaniczny) oraz wielu innych atrakcyjnych miejsc.

W odległości kilkuset metrów znajduje się nowo budowana szkoła o podstawowo-gimnazjalnym zakresie kształcenia, nieco dalej usytuowane są profilowane przedszkola o dobrej renomie.

Trio-Development-Geodetów sp.j.; ul. Niemcewicza 6A; 05-075 Warszawa-Wesoła; tel. 022 795-75-31; fax 022 773-55-47; biuro@trio-development.pl
Realizacja: IdealSolutions.pl
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Prezentowane zdjęcia i wizualizacje posiadają jedynie charakter poglądowy.