mieszkania w piasecznie | mieszkania w józefosławiu | mieszkania józefosław | mieszkania piaseczno | tanie mieszkania w warszawie
mieszkania józefosław
mieszkania w józefosławiu mieszkania piaseczno mieszkania w piasecznie

Nowe inwestycje

[powiększ zdjęcie]
[powiększ zdjęcie]
[powiększ zdjęcie]
[powiększ zdjęcie]

Inwestycja "Geodetów" która została oddana do użytkowania w 2013 znajduje się w południowych częściach Warszawy
i Piaseczna, w Józefosławiu w bliskim sąsiedztwie Lasów Kabackich i Powsina. Duża ilość szkół i przedszkoli w okolicy oraz wewnętrzny plac zabaw i wypoczynku całkowicie zabezpiecza potrzeby mieszkańców. W pobliżu jest CH Auchan i klub sportowy Tuan ( basen, siłownia, fitness itd. ). Dogodny dojazd zapewniony jest przez komunikację MZK.

Projekt budynku wykonany w pracowni warszawskiego architekta Pana Marka Mieszkowskiego wyróżnia się niezwykłą funkcjonalnością, nowoczesnymi, dwustronnie doświetlonymi mieszkaniami, a dla zapewnienia komfortu mieszkańców zaprojektowano w większości tylko dwa mieszkania na piętrze. Dla lokatorów zamieszkałych na najniższej kondygnacji zaplanowano wydzielenie atrakcyjnych ogródków.

W dbałości o wygodę lokatorów budynek będzie wykonany z materiałów spełniających najwyższe normy, teren zostanie wypełniony elementami zielonej architektury, pod budynkiem znajduje się garaż oraz powierzchnia około 70 m2 do użytku wspólnego mieszkańców na takie cele jak np. wózkarnia, świetlica, biuro wspólnoty itp. Natomiast ochrona budynku z portiernią i możliwością monitoringu spełni wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z planami mieszkań i warunkami sprzedaży.

PROMOCJA NA MIEJSCE GARAŻOWE

Do ceny mieszkania należy doliczyć kwotę 20 000 zł + 23% VAT za jedno obowiązkowe miejsce w garażu pod budynkiem.

Wyszukiwarka mieszkań

LISTA OSTATNICH DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

KlatkaPiętroNr lokaluMetrażPokojeRzutCena

Trio-Development-Geodetów sp.j.; ul. Niemcewicza 6A; 05-075 Warszawa-Wesoła; tel. 604-221-228, 022 795-75-31; fax 022 773-55-47; biuro@trio-development.pl
Realizacja: IdealSolutions.pl
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Prezentowane zdjęcia i wizualizacje posiadają jedynie charakter poglądowy.